Kedım 4 Aylık Cok Fazla Uyuyor Hıc Oyun Oynamıyor

Sudeozdal

surekli uyuyor yemek yiyor korkmalimiyim sebebi nedir

4 CEVAP

Diskida problem var mi?
Kusma var mi?
Ates var mi?
Burunda akinti veya tikaniklik var mi?
Gozde akinti var mi?

Sudeozdal

hayir

nyancat

Kediler doğal olarak çok uyurlar aynı zamanda havalarda soğuk sıcak buldukları yerde mayışıp kalıyorlar birde kişilik meselesi bazı kediler çok oyuncu olur bazılarıysa oynamazlar benim kedim çok oyuncu olmasına rağmen günün bir çoğunda uyuyor

Ssenaa51

Merhaba hiç bir sıkıntısı yoksa uyuma dışında cook normal benimki 6-7 aylık kadar ve sadece mama yemeye kalkıyor onun dışında hep uyuyor anca biz uyandırıyoruz oynamak için onda da sinirlenip her yerimizi tırmalıyor :D anca oynamak istediği zaman oynayabiliyoruz gayet normal endiselenicek bi durum yok :))