Kedim Kulak Memesi Emiyor !

Susamsusi

2.5 aylikken sahiplendik kediyi. Geldiğinden beri kulak emiyo. Bu ara hep ayni kulagi emdiği için kurudu yara oldu. Nasil vazgecirebilirim ya da vazgecirmek gerekir mi kediye ya da bana sıkıntısı olur mu

7 CEVAP

zuhall

muhtemelen daha cok kucuk oldugu icin meme yerine koyuyor. bence yaptirmayin aliskanlik haline gelmesin.

Susamsusi

Evet aynen özellikle uyumak üzereyken. Ya da ben uyurken gelip ayni kulagi buluyo. Ben özellikle yara olan yeri emdiği için zarari olur mu diye korkuyorum

Susamsusi

Ilginç bi yaklaşım denemekte yarar var Teşekkürler

Susamsusi

@zuhall kedim şu an 7aylik :) hala emiyo

Merloli

Bu durumda alışkanlık olmuş maalesef, emmeye çalıştığı zaman dikkatini oyuncakla,mamayla falan farklı bir yere çekerseniz yakında bırakacağını düşünüyorum.

Breda

Ben anlayamadım sizin kulağınızı mi emiyor..

Breda

Kokuya tepkililer.. kolonya viks sirke gibi kokulardan nefret ediyorlar.. yara yoksa şu an kulakta deneyin.. yararı olacaktır.. bebekleri memeden kesme zamanında sirke etkilidir mesela..