Pet Nakıl

Likeawaffle

Merhaba yuva arayan bir kedicik için acil Adana - izmir arası nakile ihtiyacimiz var

8 CEVAP

zeynepgurgen

İnşallah sağ salim kavuşursunuz kediciğinize.

zeynepgurgen

Pet nakillere ne kadar güvenilebilir bilmiyorum. Ben güvenemem. Siz bence sosyal medyadan duyurun bu durumu. Belki kendi aracı ile ulaşımını sağlayacak, güvenilir birisi çıkar.

Likeawaffle

Duyurdum o şekilde bir nakil arıyoruz heryere yazdım :) İş seyahat vs bir durumla giden gelen vardır belki inşallah buluruz

zeynepgurgen

Sahiplenecek olan mı sizsiniz, sahiplendiren mi?

Likeawaffle

Sahiplenecek olan benim uçak otobüs vs korkuyorum haberlerde görüyoruz :(

Likeawaffle

Evin diğer kedileriyle anlaşamıyormuş sokağa salınmasından korkuyorum :(

zeynepgurgen

Korkmakta çok haklısınız. Otobüsle, uçakla göndermelerine müsaade etmeyin. Sizin gidip alma şansınız olamaz mı peki? Bir yakınınızdan rica edebilme şansınız?

Likeawaffle

Maalesef bebek ve kendi kedilerimde var bırakamam bla bladan birini buldum 23üne ulaşmaya çalışıyorum.Hostes akrabamız var ama dediğim gibi kargo bölümünde korkuyorum havasız kalır diye :(