Cok Acil..

endofbeauty

arkadaslar.. 3,5 aylik bir yavrum var evde ve tuvalet egitimi hic bir sekilde veremiyorum. Iki aydir bende ve yavas yavas kafayi yemeye basliyorum. Onceden de kopek besledim ama yavru degildi. Ne yaoucagimi bilmiyorum :(

7 CEVAP

Robin

Önce sakin olmanızı öneririm o daha bebek yaptığı çok normal aşağıda ki bağlantıda burada tuvalet eğitimiyle ilgili sorulmuş sorular var kimi kediyle kimi köpekle alakalı bir çok faydalı bilgi bulabilirsiniz, kolay gelsin
https://www.petlebi.com/soru-cevap?q=tuvalet

MeteH

SABIR TEKRAR SAKİNLİK. KIZINCA SEVMEMEK GİBİ BİRÇOK ETKEN VAR. KIZIP KIZIP SAKIN SEVMEYİN EĞİTİMDE ÇOK ÖNEMLİ. GEZDİRİRKEN SİZİN İLE YÜRÜMELİ. WC YAPINCA SEVİN VE ÖDÜLLENDİRİN DIŞARIDA VE GENE SABIR SABIR...

melaykeee

Köpeğiniz daha yavruymuş. Yani bana öğrenememesi normal geldi. Çünkü bu aylarda köpekler etraflarındakileri anlamaya idrak etmeye çalışıyorlar. Bende yavru besledim ve seni anlıyorum. Bu işer sabırla.

melaykeee

Köpeğiniz daha yavruymuş. Yani bana öğrenememesi normal geldi. Çünkü bu aylarda köpekler etraflarındakileri anlamaya idrak etmeye çalışıyorlar. Bende yavru besledim ve seni anlıyorum. Bu işer sabırla.

firtina

Biz gazeteyi koyduk önüne alışmaya başladı bence gazete kullan

izzy

Gunde 6 kere çıkarın gerekirse 7 dışarı yapması gerektigini anlayacak 5 gün sonra eve yapmaması gerektigini algiliycak sonra 5e 4 de 3 e düşürürsunuz cok degil 1 hafta yetecek sadece sabırlı olun burde disarda cisini yaptıkça ödül maması verin iyi bişey yaptığıni anliycak eve yapmiycak

endofbeauty

Arkadaslar.. Resekkur ederim size. Ama benim kopegim 2 ayligindan beri tuvalet egitimini aliyor ve alisti. Bazi gunlerde ama unutuyor. Onu demeye calisiyorum ben.