Köpeğimin Irkı Nedir?

Köpeğim Jackin ırkı tam olarak nedir?

6 CEVAP

Sizin dediğiniz ırk simsiyah. Jackin göğsünde beyazlık var.

Fatsan204

O zaman labrador retriever olabilir benim köpegım de labrador ilk geldiğinde bir aylıktı jack kadar tüylü degıldi ancak aynı beyazlık ondada vardı.

akitamaya2

Mastır herr kere benziyor bence. Yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama mastır terriere benzettim. 2. Hesabim akıtamaya ya mesaj atabilirsiniz.

Fatsan204

Bana flat couted retriever diğer adıyla
Uzun tüylü retriever ı anımsattı bir bak sonra bana geridön lütfen.
Teşekkürler...

Sizin dediğiniz ırk simsiyah. Jackin göğsünde beyazlık var.

Acaba o kopegi bahce de mi besliyorsun bende kopek alicam da ama disari da beslicem ne orenirsin ama minyatur isityom