Kedinin Yatğını ,Tuvaletini Nereye Koymalıyım

ESMelek_PRO

Kedinin tuvaleti koku yapabilir nereye komalıyım
Yatğını yatğımın yakınına koysam tüy yutar mıyım

6 CEVAP

SelinTuksal

Okuduğum bir kedi rehberine göre kediler için yatağı, tuvaleti, oyun alanı, mama kabı yani herbiri arasında en az 50 cm olmalı. Ayrıca çiğ et yedirmiyorsanız zaten tüy yutmanız sizi etkilemez. Yediriyorsanız da yatağınızdan 1 metre kadar uzağa koymanızı tavsiye ederim.

ESMelek_PRO

Tamam çok sağolun

polo

kedinin tuvaleti insanların çok geçmedigi sakin bir yer olmalı bizimki mutfak balkonunda duruyor kapalı balkon mama ve suyuda mutfakta hiç öyle tezgaha çıkma veya mutfagı dagıtma huyu yok yatak konusunda boşuna ugraşmayın en güzel yatagıda yapsanız gidip kendi seçtigi yerde yatıyor evin içinde kaçtane yumuşacık yatak yaptım salonda küçük bir plastik saklama kutusunun içinde veya camın önünde yatıyor garip gelmiyor artık.. :)

Badems

Tuy yutsaniz da bir sey olmaz asilarini duzenli yaptirdiginiz surece. Yatagi benim odamda tuvaleti de banyoda duruyor.

Duman14

Bizim evde 2 tane tuvalet var bir tamesi normal düz tuvalet üstüne ağır bir tahta koyduk iyice kapattık tahtanın üstüne tıvaleti koyduk yani kendine özel tuvaleti var beyfendinin yatağı salona koyduk ama sadece gündüzleri orda yatıyo bazen hiç yatmıo geceleride bizim yanımızda zaten

ESMelek_PRO

Yavru olduğu için balkonda üşümez mi