Köpekle Kedi Anlaşması

serry

5 yaşında ki cocker kedi düşmanı oğlumu nasıl kedilere alıştırabilirimm.. bir yolu var mı? sokakta gördüğü zaman koşturuyor, evdeyken dışardan duydugu kedi seslerine camlara koşuyor

7 CEVAP

Duman14

Genelde beraber büyümediklerinde oluyor bu sorun

milodelisi

Daha önce kedilerle kötü bir geçmişi oldumu?

serry

geçmişinde neler yaşadı bilmiyorum maalesef:( sahipleneli henüz 2 aya yakın oluyor, ayrıca diğer köpeklerlede fazla iyi değil dışarı da gezerken de köpek gördüğünde ona karşı hırlıyor

dollfacepersian

Anlaşılan hayvanlarla sosyalleştirilmemiş bir köpek.Sosyalleşme çok önemlidir. Profesyonel yardım almanız çok daha iyi olacaktır.
Kral Köpek Ailesin'den yardım alabilirsiniz
Birde merak ettim yabancı insanlar ile arası nasıl?

serry

Sevmek isteyip yaklaşanlar oluyor sevdiriyor kendini, yabancılarla, insanlarla hiçbir sorunumuz yok.

burtex

Bence köpek sahibi olan arkadaşlarınızla kontrolllü olarak yavaş yavaş sosyalelştirmeyi deneyin ve bu işi profesyonel anllamda yapan kişilerle irtibata geçin

serry

maalesef cevremde köpek sahibi olan bir tanıdığım yok. oturduğum yerde fazla köpek bakan birileri de yok zaten sokak köpekleri fazlasıyla var