Köpeğim Geceleri Hırçınlaşıyor Havlıyor Isırıyor Napmalıyım?

Kestaneyi aldığımda 40 günlüktü şuan altı aylık bir golden kendisi. Bir kaç hafta önce kısırlaştırdık. Ve son bir haftadır geceleri krize giriyor gibi havlıyor hızla koşuyor birşeyler parçalıyor ısırıyor ve uyumamakta direniyor. Tuvalet dışında eğitimi yok. Daha bugün başladım otur kalk eğitimine. Artık komşulardan şikayet gelcek ondan vazgeçmek istemiyorum lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

corcx

Son bir haftadır günlük faaliyetiniz nedir? Gezme, koşma oyun gibi?

Eskiden farklı hiç bir şey yapmıyoruz aslında son bir haftadır . Ama gece 23-03 arasında oluyor bu dedklerm

Gofretsla

Isırdığında elinizi onun ağzına doğru ittirin
Çıldırdığında hayır diye bağırdım bir şekilde olacak