Kedim Mutfak Tezgahina Cikiyorr

M-H

Benim kedicigim surekli mutfak tezgahina cikiyor yemek hazirlicaz geliyor orda dikiliyor bizi izliyor kiziyoruz ama yinede aynisini yapiyor yardimm

2 CEVAP

Duman14

aynı bizimki çıktıkça indiriyoruz hayır diyoruz kapıyı kapatıp önüne koyuyoruz onu şimdi ödül mamasıyla eğitmeyi deneyeceğim haftada bir gün 10-15 dk eğiteceğim kullanacağım yöntem tezgaha çıktı diyelim yei gösterip inmesini sağlayacağım indiğinde bir ödül maması vereceğim deneyimim yok ama umarım işe yarar sizde deneyebilirsiniz

M-H

Tesekkur ederim:)