Kedim Doğurdu Yardim Edin!!!!

aysekaramel

Kedim dogum yapiyo ve bir bebek öldu sanirim yanina giremiyorum kedimin yapamiyorum bisey kedim 10 aylik ilk dogumu bebeklerine kendi basina bakabilir mi

5 CEVAP

bucouu

sakın bebekleri ellemeyin bırakın tamamlasın doğumu 10 aylık olduğu için ölü doğum çok normal.. varsa bir veteriner yakında ona haber verin gelip görsün..

senemkaraca

soğuk kanlı olun ve acele etmeyin.. biraz bekleyin sabredin. her işin bitmesini bekleyin ve kedinizden korkmayın.doğum yapmayı bitirdiğinde yavrulara gidip bakın.

HakanCanKinik

Çok tatlı kedicikler doğmuş işte ne güzel sakin olun. :)

yanik_kedi

Sakin olun umarım herşey yolundadır sin durum nedir ?

aysekaramel

2 tane dogurdu birtanesi oldu birisi canli emiyor annesini veterineri aradim yapacaginiz birsey yok bekleyin dedi dogum 5 6 saat surebilirmis icinde hala yavru olabilir dedi