Kedime Arkadaş...

tulaycan

Kedim 7 aylık. Sokakta bir yavru kedi var 4 aylık olmalı sürekli ona mama veriyorum ama o kadar ürkek ki kaçmaktan yiyemiyor hep büyük kediler yiyip bitiriyor. Şimdi sorum şu sokaktaki yavru kediye hiçbir türlü yaklaşamıyorum yakalayamıyorum ve ben onu eve almak istiyorum sizce evde ki erkek kedim le bir sorun yaşarlar mı?

1 CEVAP

Benimde evde kedim var disardan bir tane daha getirdim eve ama hic alısamadi surekli birbirlerine vuruyor zarar verdiler