Hamilemi Kisrmi

aycacetin2472

Arkadslslar bahcede bu kediyi gordum daha ufak fakat karni cok sis. Kulagi kesik yani kisr anlamina geliyor karni sert yani kesin.hamile ama anlayamadim kilo olma ihtimali.varmi.

6 CEVAP

Duman14

Çok güzel bir kedi bence veterinere falan götürün

Duman14

Anladım yani bu fotoğraflardan anlayamayız ki bir veterinere gidip ultrasonla bakılması lazım

yanik_kedi

Fotoğrafla uzaktan anlaşılmaz mutlaka veteriner şart

aycacetin2472

Eyer hamile deyilse eve alicam hamileyse alamam evde bizim kiz hircin oldugu icin istemez ama.hamileysede yavrularindan alicam bulursam veya baska bir yavru alicam

aycacetin2472

Evet bnde oyle dusundum bir daha bulursam eve alirm

kedicigim1054

bilemem ama bu kedi çoook tatlı