Yaş Mama

Luckyssss

Maltese terrier köpeğim icin yaş mama önerebilirmisiniz acaba ?

5 CEVAP

kediyildiz

Yaş mama parazit yapar ara sıra verin kuru mama verin zehirlenmelere karşı tavuk suyu yada eczaneden supravit vitaminini alın

GoldenOdin

*********.com da satılan yaş mamalar var onlardan kullana bilirsiniz. Benim kedim yok ama şu an köpeğim için kullanıyorum çok seviyor.

Luckyssss

?? Bilen yok mu arkadaslar

Bozita kullanbilirsiniz yaş mama olarak içeriğinde yüksek oran ve kalitede taze et kullanan isveç üretimi gayet başarılı ve kalitesine göre de çok uygun fiyatlı bir mama.. :)

Luckyssss

Tesekkur ederim sonunda bugun gidip alacagim :)