Sahiplenmek İcin Dogru Zaman

milagro

Dışarda baktığım kedi bir terzinin deposuna yuva yapmış yavrular sanırım 1 aylık veya daha büyük ancak yarın depoyu açıp bosaltacaklar sanırım yavrulardan birini sahiplenicektim maalesef ancak birini sahiplenebiliyorum kedi bakimindan anlarım yavruyu mağdur etmem ancak alırsam yarın annesi üzülür mü Keşke hepsini alsam ancak ailem :( Ne yapmalıyım yarın alayım mı yardımcı olun lütfen

4 CEVAP

milagro

Ve kedilerin kaldığı yer yol üstü çok güvenli değil başlarına Bişey gelmesinden çok korkuyorum diğerlerini sahiplendirmek için uğraşırım ancak şimdi ne yapayim

DidemCan

Bence güvende değillerse sahiplenebilirsin. Annesi zaten onlara bir müddet sonra bakmıyor ama daha küçük çok iyi bakman gerekiyor. Ama bence al. Yol üstü hiç de güvenli değil ezebilirler yavruları :( en azından birinin hayatını kurtarmış olursun

milagro

Annesi çok arar mı üzülür mü inanın içim içimi yiyor ama gel yavruları düşünüyorum bir kedinin ahını günahını almak istemiyorum

Luckyssss

Annesinden ayırmayın yavrusunu arar ve çok üzülür elinizden geliyorsa hepsini güvenli bir yere alın ve sütten kesilince sahiplenin yavruyu