Çiftleştirme

Arkadaşlar 1 yaşında dişi iran kedisini scottish fold cinsi kedimle çiftleştirmek için bana getirdiler fakat dişi kediye değil kedim ben bile yaklaşamıyorum dişi kedi sürekli kıhlıyor saldırıyor yemek yemiyor su içmiyor ne yapmalıyım bilemiyorum. Bilen varsa yardım edebilir mi lütfen ? (dişi kedi kızışmış diye getirildi.)

8 CEVAP

2 scottish fold çiftleşirse yavrular ölü veya sakat doğabiliyor daha önceden 2 kere british fold ile çiftleştirmiştim zaten. Veteriner çiftleşmelerinde bir sıkıntı olmadığını söyledi. Fakat dişi kedi çok asi. Ailesi kediye insan muamelesi yapmış o yüzden kedi su an benimle iletişime geçemiyor. Nasıl sakinleşecek bilemiyorum dünden beri uğraşıyorum :(

Ben ailesine haber verdim günde 1 kere yemek yiyiyor 1 kere su içiyor 1 kere tuvalete çıkıyor dedi. Bende şaşırdım onlarda bu durumu kızgınlıktan olduğunu düşünüyor.

Havanese_Siri

İki farklı cinsi çiftleştirmeyin

patili

kediye insan muamelesi yapmalarını takdir ettim. harika insanlarmış. ♡
4.güne kadar böyle devam ederse asla kabul etmicek demektir. bazı dişi kediler ilk buluşmada asla yaklaştırmsz. bu cok normal. dediğim gbi devam ederse ailesini geri almaları in cagırın

Kediye insan muamelesi yaparak bence kediye iyilik yaptıklarını düşünmüyorum bende kedimi çok seviyorum fakat onu ayağımda sallamıyorum. Ailesi kızışkın olduğu için ve ailesi onu bana bırakıp gittiği için saldırdığını söylüyor. Fakat 4 günü beklemese iyi olucak gibi hiç bir şey yemiyor 24 saat oldu birşeyler yiyip içmeyeli :(

ceydatpcu

Ailesi bu duruma nasıl dayaniyor onuda sorgulamak lazm ozmn. 24 saat yemk yememis.......

kedilikizzz

Belli o çifleşme olmayacak bence siz bir an önce dişi kediyi ailesine teslim edin de daha fazla aç susuz kalmasın. Kendi evinde olmadığı için yemez içmez daha fazla strese girmesin en iyisi.

lesi

veterinerinerinize sormakta fayda var