Köpegimin Tuvalet Egitimi Ama Köpegim Ufak Alanda Gazetenin Üstünde Durmuyor Bagırıyor

140duygu140

köpegim için aşka türlü egitemzmiyim tuvaleti için

5 CEVAP

140duygu140

ya köpegim ufak bir odaya koydum gazete serdim oyuncaklarını koydum ama bagırıyo iştemiyo orda durmak başka türlü lagobosunu egitemezmiyim

Havanese_Siri

Kendi kısıtlı alanında kalsın 1-2 hafta o alan da gazeteyle kaplı olsun tamamen, daha sonra alanı genişletin. Hatasında burnunu sürtün sonra gazeteye koyun, doğru yere yapınca ödüllendirin. Sonrasında odaya salın ve bu uygulamaya devam edin ancak evdeki halı, paspas, kilim vb. şeyler işinizi zorlaştıracaktır. En son eve salın. Ben gazete yerine köpekler için olan çiş pedlerinden kullanmanızı öneririm. (bebek alt değiştirme örtüsü ve yatak koruyucu örtü aynı işi görüyor)

140duygu140

ama odada fazla bagırıyor durmuyor köpgim napıcamı bilmiyom

Havanese_Siri

bir koliyi yırtıp çıkamayacağı bir duvar örün en çok bulunduğunuz odanın bir köşesine yapabilirsiniz

143uygu140

sayfamın şifresini unuttum yeni sayfam bu 143uygu140 eski sayfam giremed,im çünkü şifremi unuttum