Pire Olayi

Merhaba ben kedime 1.5 ay once dis parazit damlasi yapildi ama su 1 haftadir ustunde pireler goruyorum ama alamiyorum hemen gozden kayboluyolar hayvan kasiniyo belli etkisini hemen kaybeder mi bu damla

5 CEVAP

yasement

stronghold 1 ayda kaybediyor

patili

biberiye yağı sürün ensesine 3 gün üst üste. hiçbir parazit pire va sorununuz kalmaz.

Ismini bilmiyorum ense damlalari varya onu yaptilar

yasement

biberiyeyi kaynatıp soğuyunca da sudan sürebilirsiniz ev kedime hiç dış parazit damlası kullanmadım hiç parazit sorunumuz olmadı

Suruyorum zaten biberiye yagini aldfim 3 gun ust uste mi surdum 1.5 ay once damla yapilmadan onfe ise yaradfigini gormedim ama tekrar deniyfem