Arkadaşlar Biliyorsanız Söyleyebilir Misniz?

lesi

istanbul küçükçekme civarında veteriner veya aşılar için para almadan yapan bir yer biliyormusunuz?

4 CEVAP

Ahmetemind

O taraflarda oturmuyorum fakat yakınınızda büyük ihtimal bir belediye rehabilitasyon ve kısırlaştırma merkezi vardır internettten bakıp link atıcam şimdi

izzy

Göl kenarında rehabilitasyon var barınak. .. ama yapıp yapmadıklarını bilmiyorum bir arastin isterseniz gumuspala tarafına düşüyor birde üniversite var biliyormusun avcılarda uygun fiyata yapiyorlar diye duymuştum internetten numaralarini bulup sorabilirsiniz

lesi

çok çok teşekkür ederim .