Kedimin Hareketleri ?

Daha once hic kedi bakmadigim için hareketlerini biseye baglayamiyorum.mesela bana yaklasip burnunu burnuna degdiriyor yüzümü ekimi kokluyor sonrada mirlayarak surtunuyor ben odama gidincd pesimden gelip miyavliyor daha 1 gundur bizimle sizce bunlar ne anlama geliyor

12 CEVAP

Ece5

Tamamen seni sevmesi bu başka bir açıklaması yok o seni cok seviyo seninde onu sevmeni istiyo ve bekliyo

Bence de evde bir tek bana böyle yapıyor :))

Ece5

İşte bundan güzel bi hareket olamaz karşılığını veril lütfen daha ne ister bi kedi sahibesi:)

patili

aynen. sevgi böcüğü oldugundan yapıyor.1 veya 1bucuk aylıksa eğer, o yaşta bebek sayılıyor daha. kızgınlığa girmesi imkansız. tamamen sevgi istyor :)) ♡

patili

ben activistim canım. kendimi hayvanlara adamış biriyim. petler üzerine bir sürü tezim var. o benim cocugum ve onun cocukları 10 TANE de dogsa evet ben bakıcam. hiçkimselere vermem cok samimi ve güvendiğim arkadaşlarım dışında. o da 4 aylık olduktan sonra belki. böyle lüzumsuz tepkileri hakettiğimi düşünmüyorum. herşeyimle onlar için varım ben

patili

naz ve kendini sevdirme. 7 aylıktan büyükse kızgınlığa girne belirtisi

patili

o zaman kızgınlık belirtisidir kesin. tabi kısır değilse. :)) bizimki de bu ilkbaharda 3. kez giricek gibi şu sıralar kendini çok sevdiriyor. hiç çiftleştirmedim. bu sefer çiftleştirmeyi düşünüyorum ben de :))

lesi

patili çiftleştirdiğinde yavrularına bakacakmısın eğer bakamazsan hayvancağıza çok çok günah olur. yazık o hayvancağıza

1-1.30 civari dedi veteriner

Havanese_Siri

anladığım kadarıyla 1-1.5 aylık değil, 1-1.5 yaşında

lesi

seni sevdiğinden , seninle vakit geçirmekten hoşlandığından :)

Havanese_Siri

ben sizin yerinizde olsam kediyi değil de köpeği çiftleştirirdim ama tabii ki sizin kararınız