Neden Böyle Oluyor??

cute_catTR

eve yeni gelen kedim çok tırmalıyor her elimi yaklaştırdığım da tırmalıyor ve çok canımı acıtıyor. kedi erkek iran kedisi :(

13 CEVAP

ygzkptn

Galiba tırmalama tahtanız yok almanız gerek

ygzkptn

Ankara'da oturuyorsanız verebilirim 2 hafta sonra

Havanese_Siri

bursada oturuyor (profiline bakın)
ve evet tırmalama tahtası alın

Havanese_Siri

bursada oturuyor (profiline bakın)
ve evet tırmalama tahtası alın

kediler

Huyu öyledir ya da korktuğu için yapıyordur. Bir de oyun için yapıyor olabilir. Daha Bebek ısırıp parti atması normal bence. Bizimki de öyle :))

ygzkptn

Kusura bakmayın

ygzkptn

Oyun için yapar

ygzkptn

Belki alışmamıştır

patili

ilk 1 hafta o istemeden dokunmamanız gerek kedinize.

cute_catTR

tırmalama tahtası var kedimiz 1 yaşında bursada oturuyorum :) sebebini yazarsanız sevinirim

cute_catTR

ama çok can yakıyor ve tıslayarak tırmalıyor annemi paramparça yaptı

cute_catTR

ben de öyle düşündüm.bana nasıl alışır ?

ygzkptn

Ona nazik davranın tüyün yönüne doğru sevin kuyruğunu sallıyorsa mutludur