Acil Lütfen Bakın

miniyavru

Babam komsular veya ev sahibi kızar dıye evde kopek bakmak ıstemıyor sizce ne yapsam birde rot almayı dusınuyom koyumuz var babam orda bakarsın dedı epey tecrubelı babam sizce ne yapsam

3 CEVAP

Havanese_Siri

ev sahibi ile konuşun, komşular problem olmaz ben size havlama problemi olmayan köpekleri söylerim ;D

Oldugunuz yer site ise ve baskalarjnda da kopek varsa ztn kimse size karisamaz . Sonucta sadece sizin kopeginiz olmayacak orda . Komsular icin bu sebep ev sahibi ise onlada konusun baska kopeklerde var diye ve eve zarar vermeyecginin garantisini de verin ama bazi ev sahipleri hic izinn vermiyorlar benim arkadasimin 1 yasinda kopegi var ve 5 aydir onlarda ama ev sahibinin izni yok daha dogrusu haberi yok onceden tartisma oldugu icin ben haber vermenizi tercih ederim ilerdeki sorunlar icin ama eger cok kati biri ise haber etmeseniz daha iyi olabilir size kalmis

miniyavru

Kımsede kopek yok