Arkadaşımın Kedisi Poposunu Temizlemiyor.

canakavi

Çözüm nedir ne yapmalıyız

8 CEVAP

Bal_lokma

Kedicik ne kadarlık benim minik meleğim yaklaşık 3 ya da 4 haftalık olana kadar kendisini temizlemiyordu ben sildim hep sonra ben sildikçe öğrendi o da öğrenir inşallah :)

Reyyanhan

Umarım

Ealbs

Kendiliğinden öğrenir diye tahmin ediyorum ben aldığımda çok küçüktü temizleyemiyordu ben temizliyordum sonra kendi alıştı

hulyaaslan

Yaşı küçük olduğundan temizleyemiyordur. Zorlamadan ve onu buna alıştırmadan ılık suyla ıslattığınız pamukla veya alkolsüz bebek ıslak mendilleriyle temizleyebilirsiniz. Yakında alışıp kendi kendine temizlenmeye başlayacaktır.

ceydatpcu

Benimkilerde 3 aylık olana kadar temzleyemiyordu yikiyordum hergün popislerini :) Sonra ogrendiler

ygzkptn

Kedi ıslak mendilleri var

Reyyanhan

Islak mendil ile de silince bu sefer başkası sıliyo diyip hiç temizlemezse rahata alışırsa

Reyyanhan

Hmm.. umarım