Kedimin Hamile Oldugunu Düsünuyorum

Sorummvarr

Kedim dusuk yaptı. Sonra vet. Rahimleri intihaplandugini 1 hafta sonra ameliyat etmemiz gerektigini soyledi. Ameliyat oldu. 4 ay gecti. annem kısır oldugunu soylüyo ama ben böyle düsunmuyorum. Cunku normalde ameliyat yerleri asagida olur. Ama bizimkisi yukardaydi ve su 1 hafta karni sisti. Ayni hamile kedi gibi davraniyor.

5 CEVAP

patili

kısırlaştırıldıysa (ki rahim iltihaplanınca rahmi alırlar kısırlaşmış olur) hamile kalamaz ama sahte gebelik gibi kötü hastalıklar oluşabilir. batın şişmesi viral hastalıklara da işaret edebilir. lütfen güzel bi kan tahlili yaptırın ve durumu öğrenin.

kediler

Hamile olduğunda zaten bir haftada bir anda karnı şişmez ki. Bence o başka bir şeyden kaynaklanıyor. Vet e götürün bence :((

Cotontzu_Siri

veterinere götürün o daha net bilgi verir buradan kesin bilgi alamazsınız

Reyyanhan

Karnının şişmiş olması hamile olduğunu göstermez ki. 4 ay içerisinde ciftlesti mi ?

Denizzzzzz

Ben sizin kadar iyimser bakamadım malesef umarım siz hallısınızdır ama bence acil veterinerine götürün