Uysallaştı

Tuana_tpl

Kedim çok hareketliydi bir anda sakinleşti hareketleri değişti,sırt üstü yatıp karnını açıyor seviyorum hoşuna gidiyor ama onun için endişeleniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

4 CEVAP

meminkoroglu

Gaz problemi yada bağırsak sancısı çekiyor olabilir ondan dolayı karnına yavaşça aşağı doğru masaj yapın eğer o onu rahatlatıyorsa birşey vardır

meminkoroglu

Dolven alıp verebilirsiniz zararsız her zaman kullanabileceğiniz bir ilaç

Tuana_tpl

Teşekkür ederim

Tuana_tpl

Sanki ateşide var gibi