Köpeğimi Eğitemiyorum

ecekocak

Köpeğim 4 aylık olmasına rağmen eğitemiyorum. Ödül maması veriyorum ama komutu kendi elimle yapıyorum. Bi çok kez video izlememe rağmen aklı hep yemekte beni dinlemiyor. Adı olmadığı için adıyla da seslenemiyorum. Ne yapmalıyım?

8 CEVAP

kedilikizzz

Ad koymayla başlayabilirsin mesela.

BlindCat

Zaten ilk adını öğretmeli adı olmadan nasıl dikkatini tam anlamıyla çekebilirki kızım oğlum vs de var tabi ama adı olmadı önemli :)

yasement

:D

ecekocak

Peki ama ni isim bulamadık

bolt

Dişi mi
Erkek mi

Cotontzu_Siri

resmini koyar mısınız

Kadirbyrk

Oncelikle isim koymalisiniz ondan sonrada cinsi ne peki eger egitime yatkin degilse ona komut ogretmeniz cok daha zorlasabilir

pervinakat

isim koymakla başlayabilirisni:) sonuçta ondan bahsettiğini anlamalı