Tavşanımın Irkı Ve Bir Soru

jiem

Arkadaşlar tavşanımın ırkı dışındaki sorum şu tavşanlar hızlı büyür mü ve ona kıyafet diktirmek istiyorum ne kadar süre kullanabilir??

7 CEVAP

dollfacepersian

Tavşanınız çok tatlı. O üşümesin diye kıyafet diktirmek istemeniz çok tatlı bir davranış. Birlikte mutlu ve uzun bir ömür geçirirsiniz umarım:)

Benim1kedimvar

Ne için kıyafet dikmek istiyorsunuz?

jiem

Şu an yazlık tüyleri var ve biz soğuk bir yere gidicez o nedenle ona kıyafet diktiricem ❤ zaten hassas bir hayvan. .

bolt

Beceren ya da gümüş(argente) olabilir özellikle argente tavşan cinsi dünyanın en büyük tavşan ailesidir

jiem

Teşekkür ederim♥

bolt

Önemli değil

jiem

Teşekkür ederim böyle düşünmenize çok sevindim♥ Umarım sağlıklı bir ömür olur♥♥