Kedimin Cinsi Ne?

pigileto

Arkadaşımın kedisini petshopa geri vereceğini öğrenince hem benim kedime arkadaş olsun diye, hem de asla petshop denen korkunç yere geri dönmesine müsaade etmeyeceğim için sahiplendim bugün. Sanırım cinsi Scottish Fold fakat görsellerde aradığımda daha kısa tüylü gözüküyor. Fikri olan varsa merakımı gidersin lütfen, teşekkürler

11 CEVAP

patili

scortish fold, british longhair çiftleşmesi sonucu olmuş anladıgım kadarıyla. fold ama long hair. uzun tüylü yani. düzenli malt macunu kullanın. çok tatlı ♡

Cotontzu_Siri

Scottish fold longhair. Aynı scottish fold ama tüy bakımı daha zor bir cins.

yasement

Kulagi kivrik galiba. Scottish fold

yasement

Uzun tuylu degil de bebeklik tuyune benziyo buyudukce kisa olur

pigileto

Evet kulağı kıvrık, surat tamamen Scottish Fold zaten. 8 aylık, dediğiniz gibi bebeklik tüyleri olabilir

PERIveLIDYA

Highland fold a benzettim :)

PERIveLIDYA

Scottish Fold Longhair oluyor. Yani uzun tüylü Scottish fold.

Berkaycihan

Yüz fotosu atarsan daha iyi olur

pigileto

Cevap olarak görsel gönderemiyorum, ben mi beceremedim yoksa yüklenmiyor mu?

pigileto

Teşekkür ederim. :)

dollfacepersian

PERIveLIDYA
Highland fold,tüy uzunluğu orta derecede uzun olan scottish fold anlamına mı geliyordu?