Neden Fotoğraf Ters Çıkıyor?

KedimVar

Kedimin fotoğrafını yükledim ve ters çıktı. Nasıl düzeltebilirim? Neden böyle oluyor?

8 CEVAP

Bu ne çok tatlı !!!

pamuk18pamuk

Yüklerken fotoğrafın düz olduğuna emin misiniz çünkü dikkat ettiyseniz fotoğraf ters dönmemiş petlebi yazısı altta duruyor.

Benim1kedimvar

Pamuk hayir o fotografa tikladiginda cikan bir yazi.

efruzg

Pamuk doğru demiş fotoğraf ters olduğu için o şekilde yükleniyor . Fotoğrafı düz ayarlayıp tekrar yüklemek gerek :):)

KedimVar

pamuk18pamuk ve efruzg

Fotoğraf düz zaten. Yükleyince ters oluyor. Fotoğraf düz olsa da ters olsa da o yazı düz oluyor zaten. Ters olan tek şey yüklediğim fotoğraf :((

kedisever_tennur Teşekkürler :))

efruzg

Birçok fotoğraf atıyorum :))) hiç böyle birşey yaşamadım daha önce ://

KedimVar

Ben daha önce çok yaşadım. Ters olunca siliyordum. Ama artık bıktım :(

Karasuemin

Resimin boyutuyla alakalı ona dikkat etmelisiniz