Ücretsiz Kedi Tedavisi Yapabilecek Bir Veteriner Var Mı?

Seabenmerve

Arkadaşlar merhaba son 1 haftadır kedim çok halsiz, aşırı derecede zayıfladı. Bugün de ishal olduğunu farkettim ama şu sıralar maddi durum bakımından sıkışığım. Bildiğiniz Ankara içinde ücretsiz bakabilecek bir veteriner var mı?

7 CEVAP

Benim1kedimvar

Sanmiyorum. Sokak kedilerine bazen ücretsiz tedavi uyguluyorlar ama .
Her zaman gittiginiz veterinere durumu anlatin maddi durumunuz duzeldiginde ödersiniz .

esravtn

yakın zamandır benim kedime de aynısı oldu eğer mama falan olabilir burada bizden veteriner sadece 50 tl alındı ve 3 gün üst üste aşı tedavisi uyguladı

Gamzeakann

Özellikle istanbul tarafın da belediye ücretsiz bakıyor eğer fatih taraflarına yakınsanız orda araştırıp baktırabilirsiniz ben önce ki köpeğimi yakın olduğum için götürüyordum oraya

Minnak53

Size en yakın vete gidin durumunuzu anlatın yardımcı olurlar zaten olmazlarsa boşuna bu mesleği seçmişlerdir siz alın kedinizi götürün geçmiş olsun

Seabenmerve

Hepinize çok teşekkür ederim sagolun :)

Nursenaaaa

Sana önerim Devlet veterineri Aşıları da ücretsiz yapıyorlar Etimesgut Belediyesi Veteriner İnternet araştırmanı öneririm

cafarident

Maddi durumunuz yoksa o kediyi hemen sahiplendirin o kedi zaten 1 haftadır hasta daha da kötü olması lütfen kedinin canı çok önemlidir hele bir de yavru ise fazla dayanamaz kediyi barınağa vermeyin barınakta kedilere çok kötü bakılıyor inşallah bir an önce sahiplendirirsiniz eğer kedinizi çok seviyorsanız yapacak hiç bir şey yok SAHİPLENDİRİN'