Kedimin Kumu Çok Kokuyor

mia1598

Arkadaşlar kedimin kumunu her yaptiginda temizliyorum. Kapalı tuvalet kabı kullaniyoruz ama yine de çok fazla kokuyor.sizce nedeni ne ve nasıl azaltiriz bu kokuyu ve koku giderici spreyler etkili olur mu ?

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Yurt dışından kediler için olan whisper pet ürününü alabilirsiniz. Başka koku olmadan kokuyu yok ediyor.

Cotontzu_Siri

Hangi kumu kullanıyorsunuz

mia1598

pudra kokulu mio kedi kumu kullaniyoruz

KedimVar

Pisi pisi pudra kokulu güzel

Minnak53

Eczacıbaşı pisipisi öneririm ;)

yasement

Parfumlu kumlardan deneyin isterseniz, komple kum degisimini de ayda 1 yapiyoruz biz ama kumdan rahatsizsaniz haftada 1 veya 2 haftada bir yapabilirsiniz

Cotontzu_Siri

Pro line, mırmır ve pisi pisi uygun fiyata iyi kumlar diye biliyorum.

mia1598

Teşekkürler söylediğiniz markalardan birini siparis edeceğim

pinarcaya

Kesinlikle ever clean denemelisiniz :-)