İlanımda Bahsettiğim Yavrular İçin Yuva Bulabilirmiyim?

tores52

Sokakta olmaları onların kaderi olmamalı iken ikiside hastalıktan gözlerini kaybetmiş şimdi sıcak sevgi dolu aileleri olmasın mı?Lütfen bu pisiciklere yardım edelim

4 CEVAP

dollfacepersian

Öncelikle onları sokaktan kurtarmanıza çok sevindim,yaptığınız o kadar güzel bir şey ki:)
Bence zor olsada yuva bulabilirsiniz,bazı insanlar engelli canlara sahip çıkacak kadar merhametli ve iyi olabiliyor. Birde Facebook ta sadece engelli canların ilanlarının paylaşıldığı bir grup görmüştüm,orayla iletişime geçersiniz yararı olacağını düşünüyorum

Zeytinlicorek

Petsbook u indirip üye olabilirsiniz. Ben hiç sahiplendirmedim ama hızlı olduğunu duydum.

tores52

Sevgili Dollfacepersian
Sevgili Zeytinlicorek
İlgi alakanıza çok çok teşekkür ederiz

Ben FACEBOOK'TA ANKARA ÜCRETSİZ KEDİ VE KÖPEK SAHİPLENDİRME'YE uyeyim çoğu kişi orada engelli bir hayvan sahiplenmek istiyorum falan diye yazıyor