Kedi Aşıları

miapaw

kedilerime aşılarını belediye veterinerinde ücretsiz yaptırdım ama bir aşı yaptı bir de ensesine ilaç sıktı sprey şişesiyle. galiba iç dış parazit oluyor bunlar. okuduğuma göre daha farklı aşılar yapılması gerekiyormuş. bu aşıların isimlerini ne işe yaradıklarını vs. bilgi verebilir misiniz?

3 CEVAP

sarpyilmaz

1.Karma
2.Karma
Lösemi
Kuduz

Karma Aşıları hastalıklardan korunması için
Kuduz aşısı ise yolculuk yapıcaksanız bebişle beraber zorunlu
Lösemi dışarı çıkmıyorsa bir defa yaptırsanız yeterli

iç dış parazit var 3 ayda bir tekrarlanıyor bizim yaptı tekrar 3 ay sonra yaptı ve sonra seneye çağırdı onun için. Karma 1-2, lösemiyi ben yaptırmadım başka bir kediyle temas halinde değilse ve dışarıya çıkmıyorsa gerek yok dedi veterinerdekiler bende yaptırmadım

miapaw

bizimkiler daha birkaç haftalıkken geldi hiç çıkmıyor evden hep evdeler yolculuk da yapmıyorum kedilerle. birini ısırsa ısırdığı kişi kuduz falan olur mu ?