Hediye Alıcam Öneriii

Kidii

Anket

1. Resiim
(25 oy)
2. Resiim
(45 oy)
Toplam (70 oy)

Kuzenimin yeni kuşuna hediye alıcam oyuncak düşündm anketr bakar mısınız?

21 CEVAP

cat_expert

ilki kilo verirdirir ikincisi kilo aldırır.

Her ikisini de alın.

indovf

İkisi de harika. Çok zor seçmek

AdaCoco

ikinci daha güzel gibi geldi.

Lils

İkinci daha kullanışlı birinci daha kaliteli duruyor.

Batuhanyldz

Yavru değilse 2.yi kullanacağını sanmam ama sen bilirsin

Renklipati

İkiside güzel, tercih etmek zor ama birini almak gerekir de 2.diyorum

Snzlc

  1. diyorum gerçekten çok şirin

Zaten tüneyeceği bir şeyi vardır muhtemelen kafesinde. Ayakları için de çok uygun olmadığı için 2 yi eliyorum. 1. ile oynarsa güzel oyuncak

duman_cat_world

  1. diyorum çok hoş ve kaliteli duruyor. diğeri de çok güzel ama. 👍🐾

End_19

İkiside çok güzel bence

End_19

Ama oyum 2. Den yana

DilekTus

Oyum 2. oyuncaktan yana ve ben de kedilerime yapacağım :)

emre536

ikiside güzelmiş hangisini alırsanız alın ;,ikisinide begenir diye düşünüyorum

Azemm

Kuşlar hakkında bilgi sahibi değilim yani nelerden hoşlanırlar bilmiyorum ama kuş sallanma aparatlarını sevdiklerini duymuştum. 2. Fotoğraftaki salıncak da çok güzel duruyor.

Twoo

  1. daha güzele benziyor.