Bu Mama Hangi Mama

Nuurr1

Merhabalar. Bu hangi mama bilginiz var mı proplan desem değil nd mi daha başka mı bilemedim anlayamadım

17 CEVAP

Seydagulec_

Enjoy sanırım bu evet

Busraskanli

Royal canin kısır mamaya benzettim. Yuvarlak duruyor. Enjoy mamanın taneleri yuvarlak değil ki.

BiciriginAnnesi

Proplan kitten olsan yuvarlak küçük olur top top
Nd de böyle değil nerden aldınız mamayı markayı bilmiyor musunuz

BiciriginAnnesi

Proplan kitten olsan yuvarlak küçük olur top top
Nd de böyle değil nerden aldınız mamayı markayı bilmiyor musunuz

Nuurr1

Ben almadım heralde alsam niye bilmeyeyim ? Annem komşudan kedisine bi kase mama almış nolur nolmaz gece mamasız kalmasın diye. bende fotoğrafını istedim

simsim1713

Happy Cat olabilir.

Seydagulec_

Enjoy tavuklu yetiskin kedi maması ben ona benzettim

izmirle

Tam bir beyin fırtınası prochoice olabilir

Warriorsans

Bence böyle anlaşılması imkansız

Warriorsans

Exculusion da olabilir 😅

Warriorsans

Exculusion da olabilir 😅

Exclusion biraz daha koyu

Mirabonibon

Proplan kitten ve nd değiller ikisinide kullandım. Çok yüksek ihtimalle enjoydur

aycylmz

Enjoy köşeli yuvarlak değil. Royal canin kısır mamaya benzettim ben de.

Nuurr1

Ooo 😞😞 inşallah yediği için birşey olmaz 2 öğün yemiştir belki sonrası gene kendi kullandığı mama 😞