Lütfen Okuyun!

pamuk18pamuk

LÜTFEN OKUYUN!
YANLIŞ VE GEÇ MÜDAHALE SONUCU 2 YAŞINDA SAĞLIKLI OLAN KEDİM @vegasveterinerklinigi YÜZÜNDEN 2 GÜN ÖNCE HAYATINI KAYBETTİ LÜTFEN HESABI SPAMLAYIN SORULARINIZ İÇİN DM VEYA YORUMLARA YAZIN. INSTAGRAM HESABIM @vegassikayet DETAYLAR İÇİN HESABIMA BAKIN LÜTFEN.

11 CEVAP

pamuk18pamuk

@felishuman sitede sınırlı karakter sayısı olduğu için kısaca açıklayabilirim, 2 gün önce yazmışım ama Instagram'dan kopyaladığım için aslında 21 gün önce yaşandı. Kedim gayet sağlıklıydı iç parazit hapı verildi ve bize alerjik reaksiyon olduğunu söylediler otopsi sonucunu bekliyorum. Instagram hesabımda uzun ve ayrıntılı bir şekilde anlattım lütfen bakın. Instagram hesabım @vegassikayet

pamuk18pamuk

@felishuman Bu arada, teşekkürler

felishuman

Ben sizin hesabınıza da kliniğin hesabına da baktım. Spamlasanız da bir şey olmaz büyük bir hesap değil en son gönderi Haziranda atılmış. Kapanır, yenisini açarlar. Bence mücadelenizi daha çok hukuki olarak verin haklı olduğunuz ortaya çıkınca instagramda kalacak yüzleri de kalmaz

felishuman

Hatta dediğiniz gibi hapı veren kişi veteriner değilse kliniği kapatabilirler bile

pamuk18pamuk

@guineapigela Istanbul Tuzla

pamuk18pamuk

@felishuman mahkemeye vermek için otopsi sonucunun çıkmasını bekliyorum

felishuman

Çok üzüldüm. Başınız sağolsun.. Ne yaptılar da böyle oldu?

pamuk18pamuk

@felishuman Bu arada, teşekkürler

Başınız sağ olsun çok üzüldüm

pamuk18pamuk

@Hilalozer35hotmailcom Teşekkürler

guineapigela

Nerede bu veteriner klinigi?