Soru Degil Uyarı

EZK

Royal Canin gerçekten bayağı tuzlu arkadaşlar. Az önce tadına baktım ve hatta emin olmak için bikac kez cignedim.. Benim gibi hataya düşmeyin diye yazmak istedim. Bilmiyorum hangi mama güvenilir.. Galiba artık arastirmaktan pes edeceğim... :S

117 CEVAP

kedigibiyiz

Hahahaah @mimimomo
Yaa sonra bunu bende çok düşündüm bence onlar daha yoğun algılıyodur bu tatları. Bana çok tuzlu gelen royal ona nasıl geldi acaba bende çok merak ediyorum. Zaten bizim çocuk bir konuşabilse benim hayattaki kafa karışıklıklarımın çoğu çözülecek :D
Şöyle ki yukarıda Recai44 de demiş, biz de royal kullanırken öyle ahım şahım su içme durumu yoktu. Suyunu her gün tazelerdim yarısı duruyor olurdu. Bana çok tuzlu gelfi ama bizim çocuk da su içmiyordu ki hiç öyle. Kafam karıştı vallaji bu noktada

izmir_pet

Cansu sen de rc mi tatti :D

izmir_pet

Yaa bosverin bide onu tatmayin bissy olucak falan sorumlu hissedicem:D korktum suan

izmir_pet

Hahahh ben ne tatsam acabaa:DD bi ben kalmisim

izmir_pet

Aaa aklima geldi. Mama ne kadar kokusuzsa tuz orani yuksek oluyomus genelde. Genelde agir kokanlar az tuz olanlarmis. Oyle bisey vardi biyerlerde okumustum internette

Zynpks

İnsan çok kararsız kalıyo ben hala muallaktayım hangi mamayı kullanmalıyız konusunda :D

mimimomo

mama kokulari asla ve kat'a guzel gelmiyo valla bana da. kotunun iyisi iste, bazi posetler ki onlar da bulyon katkili sanirsam : ) (bulyon_vari seyler herkes icin kotu bu arada, kullanmayiniz :) )

izmir_pet

Aynen evt bende ondan bahsetmistim yaa cok guzel anlattiniz:D mesela mito bir gram kokmuyo. Sade cips kokuyo gibi bisey. Ve asiri tuzlu ve icerik yok berbatt:D onlarda gecerli heralde

izmir_pet

Yaa konserveler guzel mi kokuyorr yss mamalar:D aman amann yaklasmayin ya:)) tadilmadik mama kalmadi zatenn. Yakinda mama tadimi adi altinda bi akim yayilacak diye tahmin ediyorum:))

EZK

Ecerana ben de merak ediyorum.. Sizin gibi merak edenler var. Bakalım insallah o şekilde tuzlu değildir.. :)

Şaka marka bi yana gerçekten tuzlu geldi bana. :S

Sarecansu

onuda tadınca bilgilendirirm :Dd

izmir_pet

Aleyn matisse veya nd var mi tadimlarinizda :D

ayse1310

Tatmıştım*

EZK

Denedim ve oğlumla deney de yaptik. :))

jingiing detayli bi sekilde yazacagim ama biraz disarda isim var. Bi urunu iade etmek icin siteye girdim. Kısaca şu an olumlu.. :)

izmir_pet

İyi mi kotu kafam karisti suan da haydi gelin bekliyorumm:))