Soru Degil Uyarı

EZK

Royal Canin gerçekten bayağı tuzlu arkadaşlar. Az önce tadına baktım ve hatta emin olmak için bikac kez cignedim.. Benim gibi hataya düşmeyin diye yazmak istedim. Bilmiyorum hangi mama güvenilir.. Galiba artık arastirmaktan pes edeceğim... :S

117 CEVAP

izmir_pet

Aleyn tsk ederimm:)
EZK" yaa valla size guveniyorum:D cokt tuzlu dgl diyosaniz size inanirim ve icim rahatladi:)) tesekkurlerrr:))

izmir_pet

Whiskas en tuzlu mamalar yarisinda:)

jingjing

teşekkürlerr EZT deneyiminn için

EZK

izmir_pet gözümden kaçmış birde sürekli internette ariza sorunu yaşadığımız için bazen göremiyorum kusura bakmayın. Bugün de mesela birine cevap yazarken sorularda, internet gitti.. :)

Güvenin, kesinlikle Matisse tuzlu değil. Hem de kolay çiğneniyor.. Malum denedik.. :D Hatta bugün, gönderdikleri idrar taşı önleyici macunu denedim. Buyuk bi istahla yaliyordu önceki macunları da.. :)) Yani tatsiz tuzsuz bisey. Almak isteyenler varsa eğer..:)))))

Ayse_naz_G

bana göre hepsi tuzlu ama dediğiniz gibi içeriği okumak lazım

DogukanMasal

afiyet olsun o zaman size bir de orijen veya n&d deneyin isterseniz

EZK

O zaman Benimkinde hiç tuz olmamalıydı öyle olsaydı. Bilemiyorum ki.. Oyle boyle değil uykudayken bile kokusu geliyor. Kullanan bilir.. :)

izmir_pet

İcime bir nebze su serptiniz ya kedigibiyiz:)

EZK

Işte o zamanlar çok acemiydim. Birde araştırma gibi bi zamanım yoktu.. :)

izmir_pet

Bende sokaktakiler iyi diye mito aliyodum:D en tuzlu mamaymis o da. Benimkinrde tattiriyodum sokaktakielre verirken az az ve gorcegimi gordymm. Yapicak bisey yok hepimiz o yolardan geciyoruz:)

Ay bende mama yedim bugün hiç bir tat yoktu anlamadım ağır da kokmuyor kendi kedimin mamasini deniycem sarılık gecirdi zaten bir daha gecirirse dayanamam.

izmir_pet

Kisira gectigimizde matisseye gecicez insallah. Valla cok tesekkurler yaa :)) yani sayenizde ogrendik en once ayrintilariyla. Gonul rahatligiyla alabilir ve onerebilirim artik:)

izmir_pet

**en ince ayrinti:)

EZK

Rica ederim, estağfurullah.. :)

EZK

Sormayın.. Bana da cevap vermemişlerdi.. :)