Soru Degil Uyarı

EZK

Royal Canin gerçekten bayağı tuzlu arkadaşlar. Az önce tadına baktım ve hatta emin olmak için bikac kez cignedim.. Benim gibi hataya düşmeyin diye yazmak istedim. Bilmiyorum hangi mama güvenilir.. Galiba artık arastirmaktan pes edeceğim... :S

117 CEVAP

izmir_pet

Goody den herseyi beklerim ama profine rc falan demeniz sasirdim. Zaten bi profine biraz iyi, digerlerini asla kimseye onermem de bilmemiz iyi oldu. Tesekkurler bilgilendirmeniz icin:)
Bu arada cok kotu bir deneyim olmussss :D

guineapigela

Mamanin tadina bakarak tuzlu mu tuzsuz mu oldugunu anlayamazsiniz icerige bakmak gerekir

izmir_pet

Ne guzel sizin adiniza sevindim:) genelde ucuz mamalarin buyuk bir cogunlugunda yazmiyor, ND ninkine de bakmamistim ogrenmis oldum

Duman_1

Bi ben kalmışım kedi maması yemeyen herhalde :D
Bende mi tatsam :DD

izmir_pet

Kedigibiyiz sizin var mi tattiginiz mama:D ne kaldi bilmiyorum daa :D

EZK

Fablem oon yememezlik etmedi ama ikisinin arasında Matisse'i seçti. :)

Whiskas benim de acemi zamanlarimdi. Bi kez kullanmistim. Çok kötü bi mama..

EZK

Aynen öyle.. Öyle öyle bilincleniyoruz iste.. :)

EZK

jingiing Ne demek..

izmir_pet

Siz ne yediniz ne marka:D

EZK

Uzun zamandır yoktum. Basligimin altına yorum yapılmış. Yorum yapan arkadaşlar; teşekkürler. Onlar bizim yavrularimiz. Her şey onlar için.. :))

EZK

Duman_1 Neden olmasın.. Deneyebilirsiniz.. :))

izmir_pet

Arkadaslar anladigim kadariyla iceriklerle ilgili cok bilginiz yok. Hicbir mama malesef kiii tuz orani yazmiyor. Hatta cogu tuzu hic yazmiyor. O yuzden bu cokk zor. Ama evt tadanlar tabiki anlar ndn anlasilmasin. En azindan kiyas yapabilabilir. A mamasi B mamasindan tuzlu seklinde:)