Kedim Neden Böyle Yatıyor :(((

Arthur4

Sürekli bu salak yatisi yapıyo acaba bi problemimi var normal yatmasını engelleyen :((

18 CEVAP

Anonymus552223

Paspas

Sudeckmkc

Bayılıyorum benimkiler sıcaklarda böyle sere serpile yatınca çok tatlı oluyorlar niye uyuz oluyorsunuz böyle yatmasına anlamadım :D

pugtomris

Sıcaktan dolayı ve böyle rahat yatmalarının sebebi sizlere hissettiği güvendir. Bir nevi pusuda beklemezler tehlike hissetmezler.

limis

Normal :)

Anonymus552223

Sıcaklamistir belki, pek gormedim boyle yatiş. Sirtustu yatiyo bizimkiler

Arthur4

Uyuz oluyom böyle yatınca

HuriyeAysu

benim prensesimde böyle yatıyor bazen genelde fayansın üstünde böyle yatıyor

HuriyeAysu

benim prensesimde böyle yatıyor bazen genelde fayansın üstünde böyle yatıyor

PsLuna

Rahat hissedince böyle yayılıyorlar. Benimki böyle dümdüz karnının üstüne yatmıyor. Ön patilerini aynı böyle uzatıyor, belini kıvırıp arka partilerini yana uzatıyor öyle kıvrılmış nasıl rahat ediyor allah bilir de ediyorlar sonuçta değişik huyları var :)

Rana45

Korkma! Göbeği sıcak geldiği ve de kaşındığında kedi ve köpekler böyle yapıyor benimkiler birbirlerinden öğrendi mesela sana önerim. Tarağı nemlendirip taraman o zaman rahatlayıp vazgeçer. Tabi şımarıklık değilse

Ayse_naz_G

bizim köpekte yapmaya başladı kış gelene kadar sonra karın üstüne yatamadı bizde kurtulmuş olduk kdwlgjö

Gozdetemizel

Oh ne guzel yatmis :)

Arthur4

Çok gıcık değil mi tipe bak

Sudeckmkc

Hayır yaa tam böyle bacaklarını sırtını mıncıra mıncıra sevmelik :))

GULLUKAVAK

Sıpaya bak nasılda mıncır beni şeklinde yatmış benimki tostoparlak olur kafayı gömer patilerin arasına yatar eşşek herifler :)