Gimcat Kitten Paste

crenxx

'Gimcat kitten paste' yavru kedim için kullanmak istiyorum. Kullanan var mı? Memnun musunuz?

11 CEVAP

oyagundogd

Ben kullanıyorum. Kedim de bayılayarak yiyor hatta tüpü görünce peşimde dolanmaya başlıyor :)

sforselin

Başından beri vitamin kullandığımız için ayrımını yapamıyorum maalesef. Normal mamasının haricinde kedi sütü ve bunu kullanıyoruz. Onlardan dolayı mıdır bilmiyorum ama şu an tüy dökülmesi yok, kilosu ve sağlığı da gayet yerinde. Severek de yediği için devamlı olmasa da ara ara vitamin kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum yetişkin hayatında da.

cicek67

Bizde kullanıyoruz pervane oluyor peşinde resmen. Çok seviyor. Ama arkadaşların dediği gibi gözle görülür şu şu oldu vs diyemeyeceğim 5 aylık olucak şu an her şey iyi görünüyor :D

oyagundogd

yani bilemedim. Tüylerinde falan bir değişiklik yok, boyu hızlı uzuyor gibi, ama bunun sebebi yavru olması da olabilir.

Zeynucka

Ben kullandım.gözle görülür bir fark sorarsanız bende birşey söyleyemem ama takviye amaçlı kullanılması gerektiğini söylüyor veterinerler.karar yine size kalmış.

ecrinur

memnunum

samiysf

harika ama pa halı

Wolter

biz kullanıyoruz bizim ki sevmiyor mamasına karıştırıp zorla yemesini bekliyoruz :D

Wolter

biz kullanıyoruz bizim ki sevmiyor mamasına karıştırıp zorla yemesini bekliyoruz :D

crenxx

@oyagundogd, gözle görülür bir fark oluyor mu

crenxx

Yorumlarınız için teşekkür ederim ben de alacağım :))