Kediniz Kaç Kilo?

Buketbayraktar

Kedinizin kilosunu özellikle 6.5 7 aylık kilosunu yazar mısınız? Biliyorum kediye göre değişiyor ama merak ettim genel olarak fikir sahibi olmak istedim :)

18 CEVAP

kedim 6.5 aylık dişi 3 kilo küsüratı kaç hatırlamıyorum

6 aylık dişi 2,600

Irms

Çok değişken bir şey kedinin tipine göre. Biri 7 aylık 5 kilo diğeri 6 aylık 2 bucuk kilo

Verdatrtp

Erkek 4 aylık kedim 2.9kg hekimimiz hafif kilolu dedi

Buketbayraktar

Benim 6.5 aylık 2.850 idi veteriner gayet iyi dedi sanırım minyon Bi tip genel olarak daha yüksek kilolar sanırım

baranertaga

Benimki 5 aylık 1.850

mywonderfulpet

6 aylık 2 kiloyu yeni geçti. Zayıf diyorlar ama yavruyken anneyi ememediği için minyon.

chuckysmom

4-5 aylik 1.800du en son iyi dedi vet masallah

elifkonakci

4 kg 180 gr(1,5 yaşında)

elifozzdemiir

7 aylik erkek, 4 kilo

MerveTurhaann

7 aylık 4 civarı

ferhat05

Valla daha demin tartıldım iki kez sonra kedimi aldım kucağıma öyle tartıldım 3.3 kg çıktı. 8 aylık erkek. Ben kesin 4 kg çıkar diyodum kilolu gözüküyor diye.

Denizygt

Benim kızımda 7 aylık 2.800 hiperaktif ve uzun boylu olduğu için bu kilo bile iyi dedi veterinerimiz ☺️ Keşke biraz tombiş olsa ama hiç olamıycak

Kultigin

4 aylık erkek 2.6 kilo

Esrakutlu

4 aylık dişi 2 kg