Bella 3

akitalove

Bella 2 aylık Bellayı yıkasam bişey olur mu

17 CEVAP

Cotontzu_Siri

:)) guinea pig*

Cotontzu_Siri

Ilık suyla yıkayın ve iyi kurutun.

Lunasibirya

Sakınnnn köpek şampuanıyla yıkama çok zararlı onlar köpekler için , ayrıca Bellaya noldu kirlendimi kokuyormu bunlar yoksa hiç yıkama eğer bunlar varsa gplere özel şampuan var onu al onla yıka e

Cotontzu_Siri

Gine domuzu

akitalove

Domuz demeyin kizima :D

akitalove

Bende oyle duydum tesekkurler :)

akitalove

Köpek şampuaniyla yikanir demi

KedimVar

Bilmiyorum köpek şampuanıyla olur mu. Ama olur diye tahmin ediyorum isterseniz Bebek şampuanı da kullanabilirsiniz. Ben tavşanlarımı yıkıyordum 3 aylıktılar sanırım.

Askusum

Bu kere yıkamadan bişey olmaz köpek şampuanıyla ama siz yinede veterinere sorun

Askusum

Tabiki kedim varın dediği gibi ılık suyla yıkamanız gerekir

Cotontzu_Siri

Gine domuzları yıkanırken köpek veya bebek şampuanı kullanılabilir.

akitalove

Tesekkurler :) kokuyor biraz

Senaaaaaaaa

Nasıl o zaman hiç kedi köpek ayrı satılmasın şampuanlar :) Belki zararlı olabilir o zaman ayrı ayrı satılmaz

Senaaaaaaaa

Kedimi bella bu arada :)

Lunasibirya

Domuz denmesine bende pek hoş bulmuyorum:) ginepig veya guineapig kokuyorsa bebe şampuanı ile yıkatabilirsin ılık su ile