Kedinin Kızgınlığa Girmemesi...

KedimVar

Kedim (Peri) 4 aydır kızgınlığa girmiyor. Normal midir? Endişeleniyorum.

7 CEVAP

SelinTuksal

yani benimkiler daha küçük seninkilerden. bilemiycem ama bizimkiler giriyor kızgınlığa vakti geldiğinde.

SelinTuksal

  1. kedi etkilememiştir bence yani.

SelinTuksal

4 ay mı, hiç veterinere sormadın mı

KedimVar

En son yavruları 3 aylıkken girdi sonra da girmedi. Acaba evde 2. bir kedinin olması bu durumu etkilemiş midir? Vet e de soracağım zaten. Sabah olsun da...

SelinTuksal

Alpse

Kedinin psikolojisini bozmuşsun bırak hayvan rahat etsin...
İstediği zaman kızgınlığa girer

Anonymus827062

Kalabalık olması ile alakası yok. Girer endişe etme bence. Doğumdan sonra ancak toparlanıyor zaten bünyesi. Kalabalıktan etkileniyor olsa benim üç kedim vardı ve ben dişi kedimi üç kedinin içine getirdim bir hafta alışma süresinden sonra hemen kizginliga girdi. Ondan üç ay öncesi ise yavru yapmış. İlla ki üst üste kizginlaga girecek diye bir kaide yok:) sokak kedileri bile sürekli kizginliga girmiyor:))) sadece kedinin hal ve tavırlarını takip et usutmus falan olabilir rahatsızlığı olmasın. Onun dışında her şeyi normaldir bana göre. Evhamlanma derim;)