Kedim Saldırıyor.

sna

Arkadaşlar 3 aylık bir kedim var. Kedim sadece uyurken sakin geri kalan zamanlarda hep kuyruğu havada kulaklar geride bizden uzakta yada bize saldırıyor. Artık inanın sabır etmekten tükendim. 1 buçuk aydır ısırılmaktan kollarım yara bere içinde. yüzümde bile ısırık izleri var. Yüze bile saldırıyor son 2 haftadır. Allah korusun sinirle iticem canı yanıcak korkuyorum. Hayırdan anlamıyor evde kırılmadık şey bırakmadı. Veterinere söyledim olabilir geçer diyor ne yapmam gerekiyor. Yardım edin lütfen.

7 CEVAP

Princess_Lady

Büyünce bu huyları hep gidiyor benim kızım 2 Aylıkken aldık 1 Yaşın da şimdi sürekli yatıyor emekliler gibi yerinden kakmıyor Tırnaklarını kestirin ısırdığın da yüzüne üfleyin bizim böyle 4 Aylıkken ısırmayı bıraktı

sna

Peki kuyruğunu kabartıp kulaklarını geriye atıp miyavlayarak saldırıya geçmesi normal mi?

Mozart

kedinizin cinsi ve cinsiyeti nedir ?

sna

tekir, erkek kedi

balinannesi

Bence normal yani benimki de aşırı oyuncu ve her yere atşar zıplardı annemin çini takımını kırmıştı üzerinden atlarken kolumu ısırmayı çok severdi sürekli atlar ısırırdı ayaklarımız çıplak gezemezdik herkesin ayağına atlar ısırırdı üzerimize atlarken pençeleri bacaklarımıza geçerdi canımız yanardı erkek kedi sarman şu an 13 aylığı geçti ve bu huyları kalmadı dikkatini oyuncakla oynatarak dağıtmaya çalışın oyun istiyorlar küçükken çok oyuncu oluyorlar

Anonymus827062

Küçükken öyle. Tırnaklarını mutlaka kes. Bu onun biraz daha dagitmasina engel oluyor ve biraz daha sakin oluyor. Benimki de öyleydi tırnaklarını kesince öte beri dagitamaz oldu:)

Anonymus827062

Dediğim gibi yavru kedinin tırnaklarını kesinlikle uzun bırakmayın