Kedim Yandı

miavealev

Ben içerideydim annem miayı seviyordu mutfakta.Sonra balkona gitmiş.Sonra mia tezgaha çıkmış ve ateş dikkatini çekmiş oynamaya başlamış.İyiki erken grmüşüm.

Bağırma falan olmadı.Bıyığı ve kaşı biraz yanmış Kestim yanan yerleri uzasın diye.BİR DE patisinin üstü, kararmış.Yarın ilk iş veterinere götüreceğim yinede sizce canı çok yanmışmıdır öneriniz varmı veteriner kapalı arabam yok götüremiyorum bu saatte foto atıcaktım şimdi farkettim patisindeki kararma geçmiş pati içi normal

12 CEVAP

Mozart

geçmiş olsun.

yasement

Bıyıkları kesilince dengeleri bozuluyor aklınızda bulunsun

georgestaub

@yasement

onu bende duymuştum peki tekrar uzuyor mu?

miasugok

Sanırım bıyıkları ile bir yere sığıp sığamayacaklarını anlıyorlar ve bıyıklarının geçtiği her yere giriyorlar. Sizinki bi süre kuytu köşeye kaçamayacak hep gözünüzün önünde olacak:) allah korumuş patisine derisine bi şey olmamış ya çok şükür. Çok geçmiş olsun

miavealev

birisi yardım edebilir mi yaa

georgestaub

konuyu açan arkadaşım geçmiş olsun bu arada.

yasement

Uzuyor bildigim kadariyla

balinannesi

Merhaba benim kedim de küçükken ocağa yaklaşıp bıyıklarını ve kaşlarını yakmıştı çok komikti:D ama hiç kesmedim dokunmadım sonradan uzadı zaten korkmayın hiç birşey olmaz meraklı canlılar kediler

balinannesi

Ayrıca canları yandığında yaptıkları şeye devam etmezler mutlaka acı bir irkildik bağırırlar veya miyavlarlar ama siz yinede dikkatli olun yaklaştığında ciddi bi ses tonuyla hayır yapma diyin

Ozzge

Ara ara buz kompres yapıp yanan yerine silverdin ,bepanten ya da muadili bir krem sürebilirsiniz.

miawallace

benim kedim de küçükken bıyıklarını ve kaşlarını yakmıştı bir daha da aynı şeyi yapmadı tekrardan. Keşke kesmeseydiniz uzuyor zaten ama dengeleri bozuluyor ben dokunmamıştım kendi kendine düzeldi.

Yampirik

bizimki de mum yüzünden bıyığı ve kaşı yandı ama kısa zamanda uzuyor merak etmeyin. ve geçmiş olsun