Yardım Eder Misiniz ?

Patiseverler

İyi akşamlar arkadaşlar iki tane kedi sahiplendim ve ortalama şuan veteriner masrafları ne kadar tutar 2.5 aylıklar bunu sormamın sebebi öğrenciyim ve ona göre bir para kenara koyacağım şimdiden çok teşekkür ederim

7 CEVAP

Cinars

İstanbuldaki fakülteden bahsediyorsanız ben size şöyle bir fiyat listesi link atayım merak ettiklerinize bakın http://cdn.istanbul.edu.tr/FileHandler2.ashx?f=ic-hastaliklari.pdf

Canandisli

Gideceginiz veterinere gore degisir bence once veterineri secin muhtemelen telefonda fiyat listesi vermezler size ama okul cikisinda vs gidin onlar size liste yazarlar fiyatlari ile beraber cunku buradaki hemen herkesin gittigi veterinerler farkli ee fiyatlar da oyle

Patiseverler

Biz fakülteye gitmeyi planlıyoruz bunun hakkında bir fikriniz var mı acaba

Canandisli

Maalesef yok ben veterinere gidiyorum onu da soyle soyliyim daha once istanbuldaydim simdi kocaeli aradaki fiyatlar 20-30 tl oynuyor ben ic dis paraziti toplamda 50ye yaptiriyorum belli araliklarla yillik asi olan karma 50 tl iki kez oluyorlar losemi 40(iki kez yapilabiliyor ama ben yaptirmiyorum) kuduz 50 muayene de ucretsiz bir fikriniz olsun diye yaziyorum fakultede daha pahaliya yapildigini soyleyen bir iki kisi gordum sitede ama bilgim yok maalesef

Canandisli

15 gun araliklarla yapiliyor asilar bu arada ayni anda degil

Minnak53

Pazarlık yap arkadaşım öğrenciyim durumum yok de biraz şirinlik yap yardımcı oluyorlar benim vetlerim özel 2 farklı yer haftanın 2 günü hep gittiğim için indirim istiyorum ve gerçekten yardımcı oluyorlar istanbulda iseniz tanıdıklar var ..

Patiseverler

Anladım çok teşekkür ederim arkadaşlar