Kedim Su Kabındaki Suyu Etrafa Sıçratıyor

mehmetkaplan

Kedim ilk aldığım günden beri su kabındaki suyu hem etrafa hemde üstüne bulaştırıyor, sırılsıklam geldi 30 dk önce ayakları su içindeydi tüyleri ıslaktı. yıkanmayı hiç sevmiyor hatta bir kaç kez yıkadığımda surat ifadesi ile miyavlamalarıyla acındırmıştı kendini beni yıkama der gibi ve yıkamadım da bir daha. bunu niye yapar yani neden su kabındaki suyu etrafa sıçratıp üstünü ıslatır bir kedi? bunu yaşamış ve düzeltebilmiş olan kedi ebeveynleri var mı?

13 CEVAP

kedisahibi

küvetiniz varsa su doldurup yüzdürseniz belki de suyu seven bir kedidir:)

mehmetkaplan

deneyeceğim :)

mehmetkaplan

Güncel.

Roza23

evet oyun oynuyo sanirim benim bi onceki kedim de yapardi bu da yapiyo. icinde ne kadar kalmis diye bakıyor herhalde diye dusunuyorum ben

kurban1525

Benimki de yapıyor bunu. Suda yansıma gördüğünden dolayı yapıyor olabilir, suya dokununca yansıma hareket ediyor diye bir daha yapıyor sanıyorum. Böylece tam anlamıyla ıslanana kadar da vazgeçmiyor :) oyun oynuyor merak etmeyin

Suya patisini bastiginda su hareket ettiginden hosuna gidiyordur oyun oynuyordur.su kabiniz cam veya seramik mi?

themia

Kızım da ilk günlerde böyle yapıyordu. Patisini sokuyor sonra tüm eve sürüyordu. Ama onun içmek için olduğunu biraz büyüyünce anladı.

fbostancii

benim eşek sıpası da yapıyor;) Peçeteyle kuruluyorum uğraştığımı görüyor yine yapıyor;) Oyun oynuyor kendince sanırım..

Mariana

Benim kedim de yapıyor bende bez koydum sürekli olmasından dolayı :)

kedisahibi

çelik plastik seramik ?

mehmetkaplan

Çelik

Icine agirlik koysaniz.

kedisahibi

seramik alırsanız daha iyi olur derin bir kap olsun