Kedimin Cinsi Ne?

Ssenaa51

Merhaba bi kaç ay önce zeytinimi sahiplendik

18 CEVAP

akitalove

Sokak kedisi diye bisey yoktur sokaklar kedi dogurmaz cins olmadigini herkes biliyor zaten bombay melezide denebilir sizin kediniz de tekir mesela tekir de mi çok PAHALİ BIR CINS yoksa

DogaM

@kedisahibi
Ama bu sokakta bulunmasının imkansız olduğu anlamına gelmez, değil mi? İnsanlar sokaklarda bir sürü cins kedi (Scottish fold, british shorthair, Van kedisi, Ankara kedisi...) bulabiliyor, neden bir Bombay bulamasın? Ayrıca asabi tavırlarınız bana buradaki eski bir üyeyi hatırlattı. ;)
@Ssenaa51
Bence kediniz Bombay. Ama yüzünün şeklini biraz da British shorthair a benzettim.

zeynepgurgen

Bence de Bombay. Ayrıca aşırı güzelmiş çocuğunuz. Maşallah ömrü uzun olsun. :)

eltarcin

@kedisahibi
Sokak kedisi diye bir tür yorktur.Her kedinin bir cinsi vardır.Hatta ve hatta sokaktaki bir çok kedi melezdir denilebilir. Dilerseniz tekir ile soke foroğraflarını karşılaştırabilirsiniz.Göze batan bir farklılık bulamazsınız.
@Ssenaa51
Kediniz bombay :)
Zaten tekirin burun yapısına fazla benzettiğim söylenemez.

kedicigim1054

ya bombay ya da siyah brazilian shothair

kedicigim1054

az önce internetten brazilian shothair ve bombay ın resimlerine baktım
bence bombay a dahaçok benziyor

Ssenaa51

Teşekkür ederim bi kaç ay önce barınakta sahiplendim ve terkedildigini öğrendim

kedisahibi

valla:) yavru görünüyor bizimkide öyle sanki 3 yaşında erkek!

Ssenaa51

@eltarcin haklısınız

Ssenaa51

@zeynepgurgen çok teşekkür ederiz :)))

akitalove

Bombay :)

kedisahibi

HAYIR HER SİYAH KISA TÜYLÜ BİR KEDİ BOMBAY DEĞİL HER SİYAH KEDİYE BOMBAY DEMEK DE ÇOK ÇOK SAÇMA BOMBAY GAYET PAHALI BİR IRK*

kedisahibi

benim kedim tekir değil yanlız

kedisahibi

bir kaç ay önce mi hayvan toplasan 3 aylık görünüyot

Ssenaa51

3 aylık deyil 6-7 aylık yaklaşık