Sizce Cinsi Nedir ?

elviiss

Anket

Golden Retriever
(18 oy)
İngiliz Setter
(9 oy)
Toplam (27 oy)

Annesi golden ama saf değil sanirim.Babasının Setter olduğundan süpheleniyorum:)

19 CEVAP

KedimVar

Bence babası english cocker olabilir.

yekta_0599

Bence babası american cocker

Cooker ve golden olabilir mi

frekans06

Bence anne Golden ise baba Cooker-Setter melezi.
Çünkü köpeğinizin vücut Golden, kafası Cooker, benekleri ise Setter'e benziyor.

Fatihergun

Golden Setter kırması olma ihtimali yüksek bi uzmana danışın

Cocker,golden kırması ama bana daha çok golden gibi geldi :) çünkü cocker yavrusu böyle olmuyor internetten bir bakın

Aeschylus

Pittbull kırması olabilme şansı ?

bhdrnsnci

Setter daha tüylü oluyo galiba birde sırtında tüylerin ayrıldığı kısımdaki boşluklar dalgalı gibi oluyodu galiba

elviiss

Aslinda bu biraz daha kucuk hali kışında gelmesiyle daha tüylü şuan :)

elviiss

terrier golden olabilir.

deniz_berkan

veteriner bu konuda hiçbirşey demedimi karnesine ne yazıldı ki ?

elviiss

Veteriner golden retriever şampanya rengi yazdi karneye ama goldenlar tek ren oluyor bildiğim kadariyla

Heathcliff

Golden + Cocker melezi gibi geldi

Ama kırma değil ya sanırım golden büyük ihtimal :)