Kedim Kafasını Bazen Sıklıkla Sallıyor

emine64

Kedim kulağını sevdiğimde kafasını sallıyor bademde arada kendisi sallıyor sebep ne olabilir ki

5 CEVAP

yarası mı var acaba belki canı acıyordur

Bilgeylmz

Kediler bazen insanlarin kendilerini sevmesinden hoşlanmazlar mesela ben kedimi sevdigim zaman nereyi sevdiysem hemen orayı temizliyor(yalıyor). Bu olabilir. Bir sorun olacagini pek sanmıyorum ama yine de veterinerinizin telefon numarası varsa arayıp sorabilirsiniz.

Kedimekim

Birincisi kulak gibi yerler onlar için hassas ve dokunmandan hoşlanmıyor olabilir. Ikincisi kulağı pislenmiş ya da mantar olmuş olabilir. Kulağının içinde pislik ölüp olmadığına bak. Eğer varsa bir veterinere götür bence.

emine64

Hayır yarası falan yok anlamadım

gunosari

Kulakları rahatsız oluncada sallıyorlar kafalarını.Bir veterinere gösterin isterseniz.